XVI Forum Budownictwa
2022-10-14

W Krynicy-Zdrój trwa XVI Forum Budownictwa zorganizowane przez Galicyjską Izbę Budownictwa, które patronatem honorowym objął minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. W wydarzeniu wziął udział I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz, który wręczył uhonorowanym odznaczenia państwowe.

Na forum spotkali się przedstawiciele władz rządowych, władz samorządowych Krakowa i Małopolski, Politechniki Krakowskiej oraz firm zrzeszonych w Galicyjskiej Izbie Budownictwa. Wiodącymi tematami były zagadnienia budownictwa, takie jak m.in. poprawa efektywności energetycznej w budynkach czy ewolucja transportu samochodowego.

Wicewojewoda Ryszard Pagacz wręczył również odznaczenia państwowe dla członków Galicyjskiej Izby Budownictwa. Za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej oraz za wkład w rozwój budownictwa 2 osoby otrzymały Srebrne Krzyże Zasługi, natomiast 3 osobom nadano Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości za zasługi dla Niepodległej.

– Już od 11 lat Galicyjska Izba Budownictwa działa na rzecz ochrony interesów branży budowlanej. Odbywające się XVI już Forum Budownictwa to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i pomysłów jak usprawnić branżę. Gratuluję również odznaczonym tak wielkiego zaangażowania w rozwój budownictwa – mówi I wicewojewoda Ryszard Pagacz.

20221017_forum budownictwa 20221017_forum budownictwa 20221017_forum budownictwa 20221017_forum budownictwa 20221017_forum budownictwa
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj