Kolejny trudny rok dla małopolskiej Policji
2022-02-08

Jak co roku, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się narada małopolskiego garnizonu Policji, w której udział wziął wojewoda małopolski Łukasz Kmita. Podczas niej podsumowano działania policji z ubiegłego roku oraz wyznaczono cele na najbliższe miesiące.

Wojewoda małopolski podziękował policjantom za ubiegły rok wytrwałej służby na rzecz Obywateli.

- Bardzo dziękuję Państwu za kolejny rok służby w pandemicznej rzeczywistości. Pandemia, z którą wspólnie zmagamy się od blisko dwóch lat jest dla nas wciąż nowym, nieznanym wcześniej zjawiskiem. Małopolska Policja pokazuje, że można na nią liczyć. Dajecie poczucie bezpieczeństwa i stoicie na straży przestrzegania prawa. Dziękuję za Wasze oddanie i codzienną służbę na rzecz Obywateli - mówił wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Podczas odprawy komendant wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion zaprezentował wyniki prac garnizonu małopolskiego i zreferował działania podejmowane przez funkcjonariuszy w ramach poszczególnych pionów Policji.


20220202 Policja narada roczna 20220202 Policja narada roczna 20220202 Policja narada roczna 20220202 Policja narada roczna 20220202 Policja narada roczna
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj