IV Konkurs zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ: przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń!
2021-09-28

Serdecznie dziękujemy za duże zainteresowanie Konkursem zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ, którego IV edycja ma tytuł #ŚpiewamyBohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II.

Wychodząc naprzeciw licznym prośbom, które do nas trafiają, zdecydowaliśmy o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do 6 października 2021 r.

Zgłoszenia uczestników Konkursu mogą przekazywać szkoły podstawowe oraz podmioty działające w społecznościach lokalnych, takie jak domy kultury, chóry parafialne, ogniska muzyczne.

Sposób nadsyłania projektów nie ulega zmianie: prosimy o wysyłanie ich na adres e-mailowy: zaspiewajityniepodleglej@muw.pl, za pośrednictwem strony do wysyłki dużych plików, np. www.wetransfer.com lub za pomocą konta w chmurze (Dropbox, Onedrive, dysk Google).

Do udziału w Konkursie zapraszamy solistów oraz zespoły liczące do 5 osób. Zadanie konkursowe polega na nagraniu utworu patriotycznego – piosenki lub pieśni – w ciekawej aranżacji.

Celem Konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych. To też okazja, by rozwinąć talent, a także lepiej poznać tradycje polskiej pieśni patriotycznej, zainspirować się nią, poszerzyć znajomość historii i kultury polskiej. Chcemy wspólnie przypominać o tym wielkim wydarzeniu, jakim było odzyskanie przez Polskę niepodległości, oraz upamiętniać naszych bohaterów narodowych i ważne wydarzenia historyczne.

Prezentacja laureatów Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas Koncertu Finałowego 28 października 2021 r., w Kopalni Soli „Wieliczka”. Organizacja koncertu może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej.

Organizatorami Konkursu są wojewoda małopolski Łukasz Kmita wraz z prezesem zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. Pawłem Nowakiem, prezesem zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o. Michałem Roehlichem, małopolską kurator oświaty Barbarą Nowak oraz dyrektorem Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Janem Godłowskim.

Informacje o Konkursie można uzyskać w Biurze Wojewody, tel. 12 39 21 119, 12 39 21 111, e-mail: zaspiewajityniepodleglej@malopolska.uw.gov.pl oraz w Dziale Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., tel. 12 278 75 42.

Regulamin Konkursu wraz z wszystkimi załącznikami dla zgłaszających: https://muw.pl/index.aspx?page=spiewaj

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

zaspiewaj_2021-0111
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj