„Po pierwsze Rodzina!”. Znamy wyniki konkursu
2020-07-15

Było o co się starać – w ramach konkursu „Po pierwsze Rodzina!” organizacje pozarządowe mogły otrzymać w sumie 6 mln zł na realizację projektów informacyjno-edukacyjnych i szkoleniowych dotyczących właśnie rodziny. Ostatecznie komisja konkursowa wyłoniła 20 podmiotów, które skorzystają z dofinansowania.

– O tym, że dla kierowanego przeze mnie resortu oraz całego rządu Zjednoczonej Prawicy rodzina jest najważniejsza, nie muszą chyba nikogo przekonywać. To kompleksowa i naprawdę prorodzinna polityka społeczna, na którą składa się szereg programów realnie wspierających rodziny. Chętnie wspieramy wszelkie działania, które służą temu samemu celowi. Przykładem jest konkurs „Po pierwsze Rodzina!”. Realizację tego zadania powierzamy organizacjom społecznym, które działając w przestrzeni lokalnej, znają potrzeby mieszkańców poszczególnych rejonów w całej Polsce, znają potrzeby rodzin – mówi minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.

Znamy już wyniki konkursu
Komisja Konkursowa do dofinansowania zarekomendowała 20 podmiotów na łączną kwotę 6 mln złotych.

W województwie małopolskim dofinansowanie zostanie przekazane do Stowarzyszenia Diakonii Ruchu Światło-Życie.

Każdy z podmiotów, który został wytypowany do dofinansowania projektu, zostanie o tym powiadomiony drogą mailową przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Ważna informacja!
W przypadku, gdy Organizator konkursu zarekomenduje Oferentowi wprowadzenie zmian w kosztorysie czy harmonogramie, ten zobowiązany będzie w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości do dokonania korekty i przesłania poprawionej oferty za pomocą formularza w systemie www.witkac.pl oraz poinformowania o tym Organizatora drogą mailową na adres: kbpd@mrpips.gov.pl. Żadne inne korekty na tym etapie konkursu nie są już możliwe.

Lista podmiotów rekomendowanych do dofinansowania w ramach konkursu „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2020

Źródło: MRPiPS

20200715 grafika1
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj