Pracownicy urzędów pracy wyróżnieni!
2020-01-24

27 stycznia obchodzić będziemy Dzień Pracownika Publicznej Służby Zatrudnienia. Z tej okazji odbyła się m.in. Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia. Uczestniczył w niej wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

To cykliczne wydarzenie, organizowane od 2012 roku, jest platformą dyskusji na istotne tematy dotyczące rynku pracy. Uczestniczą w nim zarówno przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, jak i powiatowych urzędów pracy, Ochotniczych Hufców Pracy, organizacji pozarządowych czy wreszcie pracodawców i instytucji edukacyjnych.

Jest to także okazja do uhonorowania najbardziej zasłużonych pracowników urzędów pracy. Podczas dzisiejszej konferencji odznaczenia państwowe przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę przekazał wojewoda P. Ćwik.

- Wykonując swoje obowiązki służbowe sumiennie i wytrwale, wspierają Państwo rynek pracy. Dzisiejsze odznaczenia to podziękowanie za trud Państwa służby, oddanie i poświęcenie – mówił wojewoda Piotr Ćwik.

Wśród przyznanych wyróżnień znalazły się: Medale za Długoletnią Służbę oraz honorowa odznaka „Primus in Agendo”.


Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy Odznaczenia_Urzędy_Pracy
Podziel się:
wstecz    do góry     drukuj